Трьохшаровий клеєний брус

ТМ «ЯК КАРПАТІЯ» виготовляє тришаровий зрощений віконний євробрус IV-68 (72х86х6000 мм), IV-78 (82х86х6000 мм) за повним технологічним циклом, використовуючи сучасне обладнання відомих європейських фірм Weinig (Німеччина), Polzer (Німеччина), Muhlbock (Австрія) і ін. 2008 р. випуску. Сировина доставляється з лісогосподарств Західної України.

Дошка до виготовлення євробрусу проходить процес видалення вологи у  сушильних камерах з програмним забезпеченням MB net, що дає змогу провести процес сушіння до 8-10% вологості. Після цього відбувається ретельне відбраковування деревини, вилучення дефектних ділянок (із сучками, тріщинами тощо) та підготовка базових поверхонь для наступної обробки.  На торцях заготовок нарізаються зубчасті  мікрошипи. Відібрані ламелі зрощуються по довжині і клеяться в брус за допомогою клею ЙОВАТ 195.40, 195.30, що відповідає якості норм SHR( КОМО Нідерланди) за групою навантаження Д4 за DIN EN204/205,  який витримує за нормами WATT 91 навантаження >7.0 Н/мм2 (випробувано ІФТ м. Розенхайм) Вологість бруса після склеювання складає лише 10-12%.

Лицьові ламелі мають радіальний розпил, а внутрішні тангентальний, при такому способі виготовлення євробруса, завдяки різній направленості волокон, підвищується міцність до 80% і жорсткість до 40%, що дозволяє виготовляти великі конструкції вікон. Завдяки сучасному обладнанню при процесі виробництва досягається висока точність геометричних форм та чистота поверхонь. Якість виробів суворо контролюється кваліфікованим персоналом.

ТМ «ЯК КАРПАТІЯ» виготовляє та доставляє віконний євробрус по всій території України та експортує у Францію, Німеччину та інші країни.

 

Статті про трьохшаровий віконний брус: