ТМ “ЯК КАРПАТІЯ” виготовляє дерев’яні євровікна, двері, трьохшаровий клеєний брус і іншу продукцію за повним технологічним циклом як для українських споживачів, так і на експорт. Ми гарантуємо високу якість на кожному етапі виробництва, починаючи від відбору деревини та розпилювання круглих лісоматеріалів і закінчуючи встановленням готового виробу та сервісним обслуговуванням. детальніше

Обладнання. Нові сучасні верстати відомих європейських фірм Weinig (Німеччина), Polzer (Німеччина), Muhlbock (Австрія) і ін.

Продукція. Дерев’яні євровікна різноманітних розмірів та форм ( в т.ч. арочні та круглі) з розсувними та поворотно-відкидними системами; підвіконники, обсадні коробки, декори. Дерев’яні двері вхідні, міжкімнатні, офісні, балконні з різноманітними видами скла і фурнітури. Підлогова дошка, вагонка, лиштва, плінтус. Трьохшаровий клеєний віконний євробрус.

Матеріали: Для виробництва ми використовуємо сосну, дуб, бук та інші породи дерева (по бажанню замовника) з лісогосподарств Західної України; екологічно чисті водостійкі клеї класу Д4, безколірні грунтівки і лаки компанії Sikkens, фурнітуру компаній Roto NT, Sigenia, Winkhaus (Німеччина); скло: Pilkington і Guardian (Велика Британія).

ТМ “ЯК КАРПАТІЯ» – ми піклуємося про комфорт та здоров’я Вашої родини.