Дерев’яні міжкімнатні двері

 

ТМ «ЯК КАРПАТІЯ» виготовляє дерев’яні двері з за найсучаснішою технологією клеєного брусу з натуральної деревини (сосна, дуб, бук) будь-якого розміру для будь-якої мети. Двері вхідні або міжкімнатні, офісні або балконні, на завісах чи з розсувною системою, суцільні чи із вставками з вітражного скла, пофарбовані в будь-який колір або покриті прозорим лаком – дерев’яні двері ТМ «ЯК КАРПАТІЯ» будуть прекрасним доповненням інтер’єру як великого будинку, так і невеликої квартири довгі роки, і милуватимуть око  навіть вашим правнукам.

Двері ТМ “ЯК КАРПАТІЯ” виготовляються з клеєного євробруса, який зберігає всі природні особливості деревини, і в той же час  довгі роки забезпечує  стабільні форму та розміри, не деформується навіть при значних перепадах температури, не скручується, не згинається, не зсихається і володіє прекрасною теплоізоляцією.

Ми виготовляємо двері для Вас, тому кожне замовлення індивідуальне і розраховується окремо. До Ваших послуг широкий вибір декоративного скла, різноманітна фурнітура німецьких виробників та широка гама кольорів фінішних лаків на водній основі Cetol WF 956, а також напівпрозорі лаки, які особливо підкреслять фактуру деревини.