Історія ВАТ «Родон» розпочинає своє літочислення з 27 вересня 1967 року, коли уряд бувшого СССР прийняв рішення про будівництво заводу електронної промисловості в м.Івано-Франківську. Проектну документацію на підприємство розробив Московський державний проектний інститут промислових підприємств.

Першим був споруджений комплекс професійно-технічного училища, учбовий корпус якого був зданий в експлуатацію в 1971 році. Ще тільки закінчували будувати учбовий корпус ПТУ, а в його виробничих майстернях вже почав функціонувати цех №25 Мінського заводу напівпровідникових приладів. В короткі терміни було освоєно виробництво напівпровідникових приладів Д-18; Д-20 для військово-промислового комплексу СССР і товарів народного споживання.

В цей же час на північному сході міста споруджувалися сучасні корпуси майбутнього підприємства, яке на кінець 80-х років мало об’єм реалізації 245 млн. карбованців на рік, 10 тисяч працюючих висококваліфікованих робітників і інженерно-технічних працівників, 100 млн.шт. інтегральних мікросхем 150 типів в рік, товарів народного споживання на суму більше 40 млн. карбованців на рік, в т.ч. калькулятори 4-х типів в т.ч. із сонячними панелями, телефонні апарати 8-ми типів, пульти дистанційного управління, побутові світильники, штампи, прес-форми, оснастка і нестандартне обладнання для інших галузей промисловості.

В складі ВАТ «Родон» функціонувало спеціальне конструкторське бюро, яке розробляло, нові інтегральні мікросхеми з випуском нового комплекту технічної документації. Окремі спеціалісти захистили докторські і кандидатські дисертації і працюють сьогодні в Прикарпатському Національному університеті ім.Василя Стефаника.

Після  розвалу  СССР  керівництвом  ВАТ «Родон»   проведено реструктуризацію   підприємства,  в  результаті  чого  було  створено  ряд  дочірних   підприємств   з  різними  напрямками  виробництва.  Для  диверсифікації   виробництва  на  ВАТ «Родон»  було  розроблено  ряд  проектів. В  даний  час  реалізовано  нашим  ДП  СКБ  «Орізон» ВАТ «Родон»   перший    етап  проекту  деревообробного  виробництва- виготовлення  євро вікон  і  міжкімнатних  дверей  по  повному  технологічному  циклу.

Відвідавши наш сайт, Ви зможете отримати відповіді  по всіх  питаннях  нашого  деревообробного  виробництва.

Майбутніх інвесторів і клієнтів інформуємо про те, що спеціалісти підприємства працюють над розширенням деревообробного виробництва.

Наше підприємство має вільних  виробничих  площ 43тис.м2, офісних  – 6300м2 .

Електрозабезпечення підприємства здійснюється від міських мереж по двох кабельних вводах через заводський ЗРП – 10 кВ і розраховане на підключення споживачів з Рвст = 17 Мвт.

Газопостачання підприємства здійснюється газопроводом середнього тиску діаметром100 мм.

Підприємство розташоване на віддалі5 кмвід залізничного вокзалу (пасажирський і вантажний),7 кмвід аеропорту.

Нашим інвесторам ми можемо запропонувати різні  варіанти  співпраці  — оренду виробничих і офісних приміщень, створення  спільних  підприємств, розглянемо питання продажу споруд або їх частини, дамо відповіді і свої пропозиції по реалізації Ваших проектів.

Раді зустріти Вас на нашому підприємстві і виконати якісно і своєчасно Ваші замовлення.

З повагою,

Президент   ПАТ «Родон»                                Я. Каспрук