Класичні вікна

Вікна з алюмінієвими накладками

Деревина

Сировиною, яку ми використовуємо для виготовлення вікон, є тришаровий клеєний  брус. Кожен шар виготовлений  з масиву деревини. Ламелі брусу зрощені на шип та склеєні між собою вологостійким , екологічно чистим клеєм згідно EN 204 D4.

Клеєний брус має безсумнівні перевагами в порівнянні з цілісною деревиною. Основні з них:

  1. Висока якість поверхні, бездоганний зовнішній вигляд.
  2. Стабільність геометричних розмірів.
  3. Міцність. Конструкції з клеєної деревини мають на 50-70% більшу міцність в порівнянні з цілісною деревиною.

Трьохшаровий клеєний брус

Збереження

Окрім догляду за якістю, ми прагнемо в основному використовувати деревину із сталих лісових господарств. Основна частина наших  постачальників є сертифікована згідно з вимогами стандартів  FSC (Рада з лісового нагляду).

Опорядження

Фурнітура

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати нашим клієнтам широкий вибір найпопулярнішої і найякіснішої віконної фурнітури, а саме:

  • Roto NT (Німеччина)
  • Maco (Австрія)
  • Siegenia (Німеччина)
  • AGB (Італія)

         

Склопакет

Ми використовуємо одно- і двокамерні енергозберігаючі склопакети товщиною від 32 мм до 40 мм. При бажанні замовника можуть бути застосовані склопакети з тонованого, дзеркального скла, з аргоновим наповненням та інші.

Водозлив та накладка

Водозлив та алюмінієва накладка захищають стулку від дощу, мають надійну конструкцію, стійку до корозії та механічних пошкоджень; доступними кольорами лаку для водозливу та накладки є білий, коричневий, оливковий, золотий та будь-який інший з палітри кольорів RAL

Тип відкривання

Штульпове вікно – віконна конструкція без серединного імпосту.

Нестандартні вікна

Додаткові віконні аксесуари

Ручки та декоративні кришки петель, виконані в одному з декількох можливих кольорів; отвори для провітрювання, антимоскітні сітки, роликові штори, жалюзі та ін.

Фальш-накладки

Фальш-накладки – це декоративний елемент вікна, що має вид планки, встановлюється на склопакет зовні, надаючи вікну різний малюнок і що дозволяє додати вікну індивідуальний стиль, що нагадує своїм виглядом верандную стулку. Фальші застосовують у старих будівлях, іноді в дизайнерських рішеннях, коли потрібно створити вікно готичного й ін. стилю, і т.д.

За допомогою фальш-накладок усередині стулки створюється малюнок по різних ескізах, шляхом переплетення тонких планок приклеюються до склопакету. По кольорах фальш-накладки підбираються в кольори вікна, створюючи при цьому цілісність конструкції. Стандартна ширина фальш-накладки – 25 мм.

Шпроси

Оригінальною прикрасою вікон і дверей можуть стати алюмінієві «золоті» шпроси всередині склопакета. Шпроси ділять поверхню вікна й використаються для імітації традиційних конструкторських форм. Такі елементи широко використаються при реставрації старих будинків, надають фасадам нових будинків закінчену індивідуальність.

Декоративні плетіння в склопакеті дозволяють реалізовувати численні дизайнерські задуми, роблячи звичайне вікно або двері неповторними. Внутрішнє декоративне плетіння встановлюється всередині склопакета безпосередньо при його виробництві. Перевага їхнього використання полягає в тім, що вони встановлюються усередині склопакета (у герметичній камері), що забезпечує їм довгий термін служби.

Ширина шпросів – 8, 18 або 26 мм. Кольори підбираються залежно від кольорів пластику – білий, коричневий, золотий. Золоті шпроси виготовляються шириною 8 мм, білі або коричневі – 18 або 26 мм. Можливе поєднання під різними кутами, складні геометричні форми, у тому числі вигнуті під різним радіусом. При митті вікон шпроси зручніші, ніж фальш-перепліт, що монтується на поверхні склопакета.

Компанією МАСО розроблена система східчастого провітрювання при якій досягається можливість проміжного відкидання стулки. Суть даної системи полягає в додатковому встановленні фіксатора східчастого відкидання в ножиці. Даний елемент забезпечує три додаткових проміжних положення відкидання стулки, тим самим, разом з ножицями досягається п’ять фіксованих положення відкидання.
Цей елемент є додатковою опцією й має свій артикульный номер. Застосовуємо як до стандартних, так і до ножиців з мікропровітрюванням. Легко встановлюється як при первісному монтажі фурнітури, так і на вікна встановлені на об’єкті.

Дозволяє відкрити й зафіксувати стулку на відстані від 5 до 33 міліметрів від рами. При цьому відкинута стулка поворотом ручки на 45 градусів нагору фіксується (залежно від профілю) в одному з 5 обраних положень, забезпечуючи приплив свіжого повітря в приміщення різної інтенсивності.

Щилинне мікропровітрювання

Дозволить здійснювати провітрювання добірно й непомітно для тих, хто перебуває усередині приміщення. У цьому випадку стулка відкидається всього на кілька міліметрів. Дуже зручно, для нічного провітрювання в холодну пору року, а також при використанні в дитячих, спальних кімнатах, кухнях і приміщеннях із протягами.

Гребінка

Спосіб вентиляції приміщень за допомогою гребінки є популярнішим завдяки простоті технології й швидкому досягненню бажаного результату. Вікно, обладнане гребінкою, можна легко зафіксувати у відкритому положенні. При цьому свіже повітря буде надходити в приміщення через зазор, що утворився, між рамкою й стулкою вікна. Гребінка дозволяє фіксувати вікно в похилому або відкритому положенні із зазором між рамою й стулкою приблизно від 10 до 70 мм. Дане пристосування є універсальним і використається як для багатоступеневого повороту стулки, так і для багатоступеневого відкидання.

Мультивент

Універсальний провітрювач для пластикових вікон, що фіксується ключем. Цей механізм не дозволить дитині повністю відкрити вікно. При цьому пластикове вікно буде перебувати в режимі провітрювання. Легко встановлюється на будь-яку фурнітуру. Стулку можна відкидати, повертати в межах 4-5 див, залишати на щілинному провітрюванні.

Ригель-ейр

Вентиляційний клапан віконного фальца, що складає із двох окремих частин шириною 125 мм. Повітря надходить у фальц через нижню частину стулки й піднімається між стулкою й рамою нагору. Там, уже попередньо прогріте, вонопроходить через вбудований клапан, а потім попадає всередину приміщення. Цей клапан працює як вентиль, незалежно від швидкості потоку повітря, тобто від вітряного тиску. Чим сильніше дує зовні, тим меншим стає отвір, що пропускає повітря. Контрольований потік силою між 8 й 60 Па забезпечує рівномірне надходження повітря. У приміщенні немає протягів, тому що повітрообмін відбувається вгорі під стелею.

Фрамужні відкривачі з ручним приводом

Незамінне пристосування високорозташованих вікон і фрамуг. Фрамужні відкривачі застосовується на вертикально вбудованих прямокутних вікнах з нижньо- і верхньопідвісними стулками, що відкривають усередину, і з нижньопідвісними стулками, що відкривають назовні. Плоска конструкція ножиців і відвід штанги потребують тільки невелику площу над стулкою вікна й збоку.