Чому практичні та економні європейці замовляють в свої оселі дерев’яні вікна? Адже металопластикові значно дешевші. Проте, наприклад, у Швеції більше 70% вікон житлових приміщень зроблено з дерева і кожного року тенденція змінюється приблизно на 4 % з пластикових на дерев’яні. Досвід використання дешевих вікон показав, що для більшості людей є важливими не одноразова економія, а довготривалі цілі – зокрема здоров’я родини і забезпечення комфортного життя дітей і внуків.

Вироби із натурального дерева завжди були символом престижу та стилю. Теплий і приємний для ока зовнішній вигляд дерева позитивно впливає на настрій, дерев’яні вікна та двері чудово доповнюють інтер’єр та створюють затишок і комфорт. Дизайнери інтер’єрів цінують деревину за неповторну фактуру і можливість створення вікон та дверей різноманітних форм і кольорів. Деревина залишається найкращим теплоізолятором, рівних якому на будівельному ринку немає. Але основна відмінність натурального дерева – завдяки природній волоконній структурі дерев’яні вікна та двері постійно «дихають», що забезпечує безперебійну подачу кисню в приміщення. Не потрібно часто провітрювати приміщення, що особливо актуально в холодну пору року. Також унікальною властивістю деревини є здатність регулювати вологість в приміщенні,  завдяки чому зменшується ризик появи шкідливої плісняви і створює оптимальний мікроклімат у помешканні. Особливо важливими ці чинники є тоді, коли в будинку живуть діти або люди, які страждають на алергію, серцево-судинні і легеневі захворювання.

Дерево, просушенe і обробленe спеціальним чином, при належному догляді забезпечує довговічність і красу дерев’яних вікон і дверей для декількох поколінь. Для того, щоб зберегти всі унікальні властивості деревини і гарантувати високі експлуатаційні характеристики, ТМ «ЯК КАРПАТІЯ» виготовляє дерев’яні вікна і двері з трьохшарового клеєного євробруса та використовує екологічно безпечні лаки та фарби на водній основі.